Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, solidnej bazie kandydatów i profesjonalnym rekruterom codziennie dostarczamy naszym zleceniodawcom z całego świata personel idealnie spełniający ich wymagania.
Rekrutacja i selekcja pracowników jest podstawą naszych usług.

Czytaj więcej...

Usługa wyszukiwania bezpośredniego (direct search) to najskuteczniejsza forma aktywnej rekrutacji na stanowiska kluczowe dla działalności firmy, polegająca na dotarciu do potencjalnych pracowników w oparciu o precyzyjne wytyczne dotyczące ich kwalifikacji, predyspozycji i doświadczenia.

Czytaj więcej...

Proponujemy Państwu nowoczesną, mobilną organizację pracy z rezerwami kadrowymi nie obciążającymi stanu ilościowego Państwa załogi etatowej, dzięki zaletom pracy tymczasowej.
Nasi pracownicy tymczasowi są to specjaliści o wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużych umiejętnościach dostosowawczych.

Czytaj więcej...

Dzięki usłudze outsourcingu nie musicie Państwo wycofywać się z obszarów działalności związanych z wysokimi kosztami osobowymi, które nie stanowią o głównym dochodzie firmy a są niezbędne do jego uzyskania. Odpowiednio dobrana usługa firmy zewnętrznej pozwoli Państwu skupić się na realizacji celów strategicznych.

Czytaj więcej...

Czy spotkaliście się Państwo kiedyś z nieprzewidzianym spiętrzeniem prac sezonowych lub dodatkowych zleceń? A może w Waszej firmie nagle rozchorował się pracownik lub poszedł na urlop w najmniej oczekiwanym momencie? Firma nie przynosi oczekiwanych zysków? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie doradztwa personalnego.

Czytaj więcej...

D.L.S.I. Sp. z o.o.
  • ul. Zwycięstwa 52a
  • 44-100 Gliwice
  • Polska
  • +48 32 441 91 63 / +48 32 441 91 64
  • +48 32 441 91 99